Szczegóły oferty

Oferta ta obejmuje tak zwane Ścieżki kariery, czyli kompleksowe zestawy wideokursów przeznaczone do szkoleń w zakresie wąskiej, wybranej przez siebie specjalizacji.

Po ukończeniu takiego kompletu kursów możemy starać się o zatrudnienie w swojej specjalizacji, bardzo modne ostatnimi czasy jest specjalizowanie się w programowaniu.

Najpopularniejsze ze ścieżek programistycznych to:

  • Front-end developer – osoba pracująca na tym stanowisku zajmuje się tworzeniem interfejsu użytkownika, czyli wszystkim tym co widzimy w przeglądarce internetowej.
  • Back-end developer – programista z tej specjalizacji zajmuje się architekturą aplikacji, przepływem danych i ich zapisem/odczytem w bazie danych, różnego rodzaju logiką biznesową.
  • DevOps – specjalista DevOps zajmuje się uspójnianiem i usprawnianiem procesów wspomagających wdrażanie i utrzymanie oprogramowania. Optymalizuje czas i koordynuje proces dewelomentu aplikacji.
  • JavaScript developer – technologia która zdobyła ogromną popularność w ostatnich latach, na dzień dzisiejszy język ten obecny jest w przeglądarce, ale także na serwerze i urządzeniach mobilnych. Ogromne zapotrzebowanie na rynku pracy.

Jak skorzystać ze zniżki?

Wejdź na stronę ścieżek kariery Strefakursów.pl i wybrać interesującą nas pozycję.

Zniżka nie wymaga podawania kodów.